بورس تهران ارتفاع کم کرد | باز پس‌گیری کانال ۱.۷ میلیون واحد
بورس تهران ارتفاع کم کرد | باز پس‌گیری کانال ۱.۷ میلیون واحد

به گزارش اخبارنو ،در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۳۹ هزار و ۵۰۵ واحد رشد رقم یک میلیون و ۷۰۴ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۲۱۰۲ واحد افزایش به رقم ۴۳۰ هزار و ۲۰۲ واحد رسید. معامله‌گران […]

به گزارش اخبارنو ،در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۳۹ هزار و ۵۰۵ واحد رشد رقم یک میلیون و ۷۰۴ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۲۱۰۲ واحد افزایش به رقم ۴۳۰ هزار و ۲۰۲ واحد رسید. معامله‌گران امروز دو میلیون و ۱۵۵ هزار معامله به ارزش ۱۷۸ میلیارد و ۱۶۸ میلیون ریال انجام داده اند.

فرابورس نیز با ۴۶۹ واحد افزایش رقم ۱۷ هزار و ۹۲۰ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۷۲۹ هزار و ۱۶۶ معامله انجام داده‌اند که ۵۴ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی مارون، سهامی ذوب آهن اصفهان، سنگ آهن گهر زمین، بیمه پاسارگاد، پتروشیمی تندگویان و پتروشیمی زاگرس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی گل گهر، سرمایه‌گذاری غدیر، معدنی و صنعتی چادرملو و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری