آیا یحیی گل محمدی درخواست دستمزد ۱۱ میلیاردی از پرسپولیس دارد؟
آیا یحیی گل محمدی درخواست دستمزد ۱۱ میلیاردی از پرسپولیس دارد؟

به گزارش اخبارنو، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود قرارداد یک ساله خواستار تمدید یک سال دیگر آن شده تا بتواند برنامه های بلند مدتش را اجرایی کند.

به گزارش اخبارنو، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود قرارداد یک ساله خواستار تمدید یک سال دیگر آن شده تا بتواند برنامه های بلند مدتش را اجرایی کند. به نظر می رسد این مربی خوش سابقه درخواست دریافت دستمزد ۱۱ میلیاردی به پرسپولیس داده است.

در روزهای اخیر خبرهایی از مطالبه دستمزد ۱۱ میلیاردی یحیی گل محمدی برای فصل آینده پرسپولیس به گوش می رسد در حالی که داستان اصلی چیز دیگری است.

یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس در این خصوص اظهار کرد که یحیی گل محمدی پس از حل شدن سوتفاهماتش با باشگاه پرسپولیس، به این باشگاه اعلام کرده تا قراردادش را یک سال دیگر تمدید کنند و از آن جایی که  مبلغ قرارداد فصل آینده این مربی ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است از باشگاه خواسته تا به اندازه همین مبلغ برای فصل آینده نیز دستمزد تعیین شود. یعنی در واقع برای دو سال، گل محمدی ۱۱ میلیارد تومان دریافتی داشته باشد. این در حالی است که در کنار این درخواست، گل محمدی برنامه دو ساله ای به باشگاه ارائه کرده که قصد دارد با اجرای آن، موفقیت های پرسپولیس را ادامه دهد.

لازم به ذکر است که مطالبات گل محمدی از فصل گذشته هنوز به طور کامل پرداخت نشده که این موضوع منجر به ناراحتی سرمربی پرسپولیس شده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا