نوازی: داور یک پنالتی برای ما نگرفت
نوازی: داور یک پنالتی برای ما نگرفت

به گزارش اخبارنو ،محمد نوازی بعد از شکست شهرخودرو مقابل الاهلی امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به تیم حریف تبریک می‌گویم. شرایط بازی به شکلی رقم خورد که در نیمه اول تیم ما کمی عقب بازی کرد اما بازیکنان ما تلاش خیلی خوبی داشتند. وی افزود: بر خلاف جریان بازی گل را دریافت […]

به گزارش اخبارنو ،محمد نوازی بعد از شکست شهرخودرو مقابل الاهلی امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به تیم حریف تبریک می‌گویم. شرایط بازی به شکلی رقم خورد که در نیمه اول تیم ما کمی عقب بازی کرد اما بازیکنان ما تلاش خیلی خوبی داشتند.

وی افزود: بر خلاف جریان بازی گل را دریافت کردیم و داور یک پنالتی برای تیم ما نگرفت. آن زمانی که داور پنالتی را برای ما نگرفت بازی مساوی بود و اگر آن صحنه به سود تیم ما اعلام می شد شاید شرایط بازی از این رو به آن رو بر می گشت اما بعد از اینکه آن صحنه پنالتی به سود ما اعلام نشد به مشکل خوردیم.
.
نوازی در خصوص وضعیت استادیوم محل برگزاری مسابقه گفت: من فکر می کنم شرایط خوب بود، هر کشوری میزبانی را قبول نمی کند و جای تشکر دارد اما نواقصی وجود دارد و حتی در هتل وضعیت چندان خوبی نداریم.

مربی تیم شهرخودرو تصریح کرد: شرایط تیم ما در بازی امشب خیلی خوب بود در صورتی که سه هفته است با این تیم کارمان را شروع کردیم. یک توپ هم به تیر دروازه زدیم و در کل از بازیکنان تیممان راضی هستیم. امیدوارم استراحت خوبی داشته باشیم و برای بازی بعد آماده شویم

وی با اشاره به شرایط تهویه‌ای که برای این بازی‌ها در نظر گرفته شده تاکید کرد: من این همه در کشورهای عربی بازی کردم ولی هرگز چنین سیستمی را ندیدم. حتی در کنار زمین احساس سرما می‌کردم. مسلماً برای بازیکنان وسط زمین شرایط ایده‌آل بود و اگر این تهویه مطبوع نبود، هر دو تیم در دقایق پایانی به مشکل می‌خوردند. امیدوارم که قطر بتواند جام جهانی را به همین شکل به خوبی انجام دهد.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری