افزایش احتمال لغو بازی تیم ملی فوتبال ایران و مالی به علت کرونا
افزایش احتمال لغو بازی تیم ملی فوتبال ایران و مالی به علت کرونا

به گزارش اخبارنو، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و مالی به دلیل وجود علائم کرونا در اعضای تیم آفریقایی مالی به احتمال زیاد لغو خواهد شد.

به گزارش اخبارنو، بازی تیم های ملی فوتبال ایران و مالی به دلیل وجود علائم کرونا در اعضای تیم آفریقایی مالی به احتمال زیاد لغو خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران برای انجام بازی دوستانه با مالی در ترکیه اقامت دارد. قبل از بازی اعلام شد ۴ بازیکن تیم آفریقایی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه به سر می برند. با این وجود در آخر با تصمیم ستاد کرونا در فوتبال، مجوز سفر ایران به ترکیه و انجام بازی دوستانه صادر گردید. 

در ادامه، امروز اعلام شد که تست کرونای تمام عوامل تیم های ایران و مالی منفی بوده و هیچ مورد مثبی در آزمایشات جدید مشاهده نشده است.
لازم به ذکر است که شایعه لغو بازی ایران و مالی از ساعتی پیش منتشر شد؛ چراکه فدراسیون فوتبال طی اطلاعیه ای عنوان کرد: پیرو جلسه امروز در ارتباط با هماهنگی دیدار دوستانه ایران و مالی و بررسی احتمالی دو کیس محتمل به ابتلاء به ویروس کرونا در تیم مالی که عصر امروز مورد بررسی قرار گرفت، نماینده فیفا و فدراسیون ترکیه تا فردا تصمیم نهایی را درباره برگزاری بازی اعلام خواهد کرد.

به نظر می رسد که با توجه به زمان کوتاه تا انجام تست مجدد از تمام عوامل و کاروان تیم مالی، احتمال لغو این مسابقه افزایش پیدا کند.  

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا