افزایش قیمت بلیت هواپیماها تا هفته آینده متوقف شد
افزایش قیمت بلیت هواپیماها تا هفته آینده متوقف شد

به گزارش اخبارنو ، در پی افزایش نرخ پروازهای داخلی که قرار بود از ابتدای آبان‌ماه اعمال شود و توسط وزیر راه‌ و شهرسازی لغو شد، جلسات متعددی بین ایرلاین‌ها و وزیر راه و اعضای کمیسیون عمران مجلس از شب گذشته تا امروز برگزار شد. تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره نتیجه این […]

به گزارش اخبارنو ، در پی افزایش نرخ پروازهای داخلی که قرار بود از ابتدای آبان‌ماه اعمال شود و توسط وزیر راه‌ و شهرسازی لغو شد، جلسات متعددی بین ایرلاین‌ها و وزیر راه و اعضای کمیسیون عمران مجلس از شب گذشته تا امروز برگزار شد.

تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره نتیجه این جلسات اظهار کرد: بر اساس جلسات برگزار شده، قرار است افزایش قیمت بلیت هواپیما تا هفته آینده متوقف شود و در طول این روزها بررسی‌های بیشتری داشته باشیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در جلسات پیش رو مقرر شده بررسی بیشتری درباره هزینه‌هایی که ایرلاین‌ها از نظر ارزی صرف می‌کنند انجام شده و راهکاری برای جبران آن‌ها بیندیشیم.

وی افزود: مقرر شده تا ایرلاین‌ها در جلسه‌ای با حضور وزیر راه و شهرسازی، اعضای کمیسیون عمران شرکت کنند و ضمن ارائه صورت‌های مالی شان در بازه زمانی سال‌های ۱۳۹۷، ۱۳۹۸ و نیمه سال جاری درباره هزینه‌های افزایش یافته شان صحبت کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا