شرایط بازنشستگی مادران شاغل دارای سه فرزند یا بیشتر
شرایط بازنشستگی مادران شاغل دارای سه فرزند یا بیشتر

مجید نصیرایی: بر اساس بررسی ها در طرح جمعیت و تعالی خانواده پیش بینی می شود که مادران شاغل دارای سه فرزند یا بیشتر بازنشسته شوند.

به گزارش اخبارنو، مجید نصیرایی، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با شرح دادن بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود و در رابطه با شرایط بازنشستگی برای مادران شاغل دارای سه فرزند اعلام کرد: بر اساس بررسی ها در طرح جمعیت و تعالی خانواده پیش بینی می شود که مادران شاغل دارای سه فرزند یا بیشتر بازنشسته شوند.

مجید نصیرایی در رابطه با جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص بازنشستگی مادران شاغل دارای سه فرزند اظهار کرد: در نشست امروز کمیسیون به ادامه بررسی ها بر سر طرح جمعیت و تعالی خانواده پرداختیم که در این بررسی ها نقطه نظرات نمایندگان بیمه‌ها و بخش مسکن اخذ شد، بر این اساس پیش بینی می شود در این طرح مادران شاغل صاحب ۳ فرزند یا بیشتر بازنشسته شوند.

وی ضمن اشاره به اینکه طرح جمعیت و تعالی خانواده دارای ۷۰ ماده است خاطر نشان کرد: ما در این روزهای با تمام توان تلاش کردیم تا این طرح را با دقت به تصویب برسانیم، جلسات کمیسیون‌ به صورت فوق‌العاده‌ ای را برای بررسی این طرح برگزار کردیم و سعی داریم طی روزهای آینده کار این طرح را در کمیسیون فرهنگی به جمع بندی برسانیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا