بازگشایی صنوف تعطیل شده، چه زمانی ممکن خواهد شد ؟
بازگشایی صنوف تعطیل شده، چه زمانی ممکن خواهد شد ؟

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ اعلام کرد که به دلیل گسترش کرونا، بازگشایی برخی صنوف به زمانی دیگر موکول خواهد شد.

به گزارش اخبارنو، سرهنگ نادر مرادی، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ اعلام کرد که به دلیل گسترش کرونا، بازگشایی برخی صنوف به زمانی دیگر موکول خواهد شد.

سرهنگ نادر مرادی در رابطه با بازگشایی‌صنوف تعطیل شده به دلیل کرونا اعلام کرد: بر اساس نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا یکسری از صنوف شامل قهوه‌خانه‌ها، سفره‌خانه‌های سنتی، تالارهای پذیرایی، باشگاه‌های ورزشی، استخرها و … به منظور جلوگیری از گسترش شیوع کرونا و قطع زنجیره انتقال اجازه فعالیت ندارند.

وی افزود: در همین راستا نیز بنا بود تا  ستاد ملی کرونا در مورد بازگشایی صنوف تعطیل تصمیمات جدیدی اتخاذ کند، اما در جلسه اخیر این ستاد با موضوع بازگشایی صنوف تعطیل به علت عدم اطمینان از رعایت پروتکل های بهداشتی موافقت نشد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ ضمن اشاره به وضعیت قرمز اغلب استان ها به علت شیوع کرونا، خاطر نشان کرد: بر این اساس تصمیم گیری در مورد بازگشایی صنوف تعطیل نظیر قهوه خانه ها – سفره خانه های سنتی – تالارها – باشگاه های ورزشی – استخرها و … به زمان دیگری موکول شد و این صنوف همچنان تا اطلاع بعدی اجازه فعالیت ندارند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا