رسول‌پناه: شجاع و نادری را حفظ می‌کنیم | بشار جدا نمی‌شود
رسول‌پناه: شجاع و نادری را حفظ می‌کنیم | بشار جدا نمی‌شود

به گزارش اخبارنو ،مهدی رسول‌پناه درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو باشگاه پرسپولیس اظهاراتی داشت که در ادامه مهم‌ترین بخش‌های آن را می‌خوانید: *هواداران واقعا نگران هستند و ما هم این نگرانی را درک می‌کنیم به همین دلیل می‌خواهیم این موضوع را خیلی سریع حل کنیم. *انشاالله هیچ خطری باشگاه را تهدید نکند و ما […]

به گزارش اخبارنو ،مهدی رسول‌پناه درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو باشگاه پرسپولیس اظهاراتی داشت که در ادامه مهم‌ترین بخش‌های آن را می‌خوانید:

*هواداران واقعا نگران هستند و ما هم این نگرانی را درک می‌کنیم به همین دلیل می‌خواهیم این موضوع را خیلی سریع حل کنیم.

*انشاالله هیچ خطری باشگاه را تهدید نکند و ما بر اساس وظیفه‌ای که داریم باید بحث پرداخت مطالبات برانکو را انجام دهیم.

*باشگاه مخالف صددرصد جدایی رسن است و این موضوع را به وی اعلام کرده‌ایم. رسن با ما قرارداد دارد و نمی‌تواند جایی برود. شب گذشته به هتل رفته و ضمن احوالپرسی از رسن بار دیگر به این بازیکن گفتم پرسپولیس صد در صد مخالف این قضیه است. به رسن گفتم با ما قرارداد دارد و باید به این قرارداد عمل کند.

*باشگاه نه می‌تواند مخالفت کند و نه اجازه جدایی به رسن می‌دهد. به بشار گفتم باید به تعهدات خود عمل کند. پرسپولیس روی حفظ این بازیکن مصمم است و این موضوع را خیلی جدی می‌گیرد. تمام هواداران نگران هستند و ما این موضوع را درک می‌کنیم. پرسپولیس در آستانه قهرمانی است و نمی‌خواهیم بازیکنان خود را از دست دهیم.

*قرار است با این بازیکن مذاکره کرده و شجاع را هم راضی می‌کنیم. خلیل‌زاده یکی از بهترین بازیکنان ما است که انگیزه زیادی دارد و افتخار پرسپولیس است.

*قرار بود نادری امروز به باشگاه بیاید و همچنان منتظر این بازیکن هستیم. با مدیر برنامه‌های این بازیکن در ارتباط هستیم و چند بار هم این موضوع را اعلام کردیم.

*بشار به من گفت یکی دو روز باید برای شرکت در مراسم سالگرد مادرم به عراق بروم و با این موضوع موافقت کردم. به باشگاه قطری هم نامه زدیم و گفتیم کارش برای مذاکره با رسن درست نبوده. حتی نامه مجددی را برای این تیم قطری به دلیل اغوای رسن آماده کردیم، زیرا قرارداد بشار با پرسپولیس جاری و ساری است. این باشگاه قطری حق مذاکره با بازیکنان ما را ندارد. به تمام تعهدات قراردادی هم عمل کردیم و خود بشار هم این موضوع را تائید کرده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری