فرمانده بلندپایه ارتش: نیروهای لازم در مرزهای مناقشه مستقر شدند | به کوچکترین خطر واکنش نشان خواهیم داد
فرمانده بلندپایه ارتش: نیروهای لازم در مرزهای مناقشه مستقر شدند | به کوچکترین خطر واکنش نشان خواهیم داد

به گزارش اخبارنو ، امیر سرتیپ دوم ستاد عباس عظیمی در نشست خبری سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش را ارتش مردمی، ارزشی، انقلابی و حزب‌الهی دانست و اظهار داشت: بخشی از این رویکرد، حاصل تلاش کارکنان غیور عقیدتی سیاسی ارتش است. فرمانده قرارگاه پدافند هوایی منطقه شمالغرب کشور با تاکید بر […]

به گزارش اخبارنو ، امیر سرتیپ دوم ستاد عباس عظیمی در نشست خبری سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش را ارتش مردمی، ارزشی، انقلابی و حزب‌الهی دانست و اظهار داشت: بخشی از این رویکرد، حاصل تلاش کارکنان غیور عقیدتی سیاسی ارتش است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی منطقه شمالغرب کشور با تاکید بر اینکه دشمنان بعد از دفاع مقدس می‌خواستند با جنگ نرم بر باورهای دینی جوانان و نیروهای مسلح اثر بگذارند، خاطرنشان کرد: عقیدتی سیاسی در مقابله با جنگ نرم و تقویت باورهای دینی در ارتش، اثرگذاری خوبی داشته است.

وی با اشاره به اینکه در طول دفاع مقدس، پیروزی‌ها و توان ما به میزان امکانات ما نبود بلکه پیروزی‌های ما بر پایه ایمان رزمندگان و ارتشی‌ها بود، گفت: هرجا ارتباط قوی با خداوند داشتیم، پیروزی جبهه‌های حق علیه باطل را شاهد بودیم که در این راستا ۴۸ هزار شهید گلگون کفن ارتش تقدیم انقلاب و اسلام شده است.

وی، دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور را ماموریت ارتشیان قهرمان عنوان کرد و افزود: ارتش در ماموریت ذاتی خود، “اشداء علی الکفار” بوده و در حوزه کمک‌های مومنانه و امدادرسانی به مردم در سیل و زلزله، “رحماء بینهم” عمل کرده که در برخی از وقایع و حوادث غیرمترقبه حتی جلوتر از مدیریت بحران وارد میدان شده است.

امیر ‌عظیمی در مورد درگیری بین آذربایجان و ارمنستان در منطقه مورد مناقشه قره‌باغ، گفت: علی‌رغم اعلام آتش بس، درگیری‌ها در این منطقه همچنان ادامه دارد.

فرمانده پدافند هوایی منطقه شمالغرب کشور با اشاره به اینکه نیروهای لازم در مرزها مستقر شده و امنیت کامل در محل مرزهای مناقشه برقرار است، تاکید کرد: کوچکترین خطری در مورد مرزهای کشور احساس شود، ارتش، سپاه و مرزبانی پاسخ لازم را به صورت قاطع خواهند داد.

وی با بیان اینکه مجموعه نیروهای مسلح ایران در آمادگی کامل هستند و درگیری‌های زمینی و هوایی در رصد و پایش نیروهای مسلح قرار دارد، تصریح کرد: امنیت کامل در مرزهای شمالغرب برقرار است.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم