اولین شکست استقلال و پیروزی یاران قلعه‌نویی | گل گهر صدرنشین تازه فوتبال ایران
اولین شکست استقلال و پیروزی یاران قلعه‌نویی | گل گهر صدرنشین تازه فوتبال ایران

به گزارش اخبارنو ، امروز ۳ بازی در شهرهای مختلف کشور برگزار شد. در مهمترین بازی فولاد خوزستان موفق شد با نتیجه دو بر یک برابر استقلال به پیروزی برسد. در این دیدار وریا غفوری از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۳ برای استقلال گلزنی کرد. فرشاد احمدزاده در دقیقه ۷۲ روی اشتباه فاحش مدافعان […]

به گزارش اخبارنو ، امروز ۳ بازی در شهرهای مختلف کشور برگزار شد. در مهمترین بازی فولاد خوزستان موفق شد با نتیجه دو بر یک برابر استقلال به پیروزی برسد. در این دیدار وریا غفوری از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۳ برای استقلال گلزنی کرد. فرشاد احمدزاده در دقیقه ۷۲ روی اشتباه فاحش مدافعان استقلال با ضربه سر گل اول فولاد را به ثمر رساند. در دقیقه ۸۸ نیز لوسیانو پریرا از روی نقطه پنالتی گل دوم را درون دروازه حریف جای داد.

تیم ذوب آهن این هفته موفق شد در تبریز به یک تساوی با ارزش دست یابد. این تیم از همان ابتدای بازی با اخراج وحید محمد زاده ۱۰ نفره شد. در این دیدار پیمان بابایی در دقیقه ۸۰ برای ماشین سازی گلزنی کرد. در دقیقه ۸۹ نیز موفق شد گل مساوی را درون دروازه حریف جای دهد.
دربی کرمانی‌ها نیز با برد گل گهر سیرجان مقابل مس کرمان توام شد. گادوین منشا در دقایق ۶۱ و ۷۶ هر دو گل این دیدار را به نام خود به ثبت رساند. با این برد یاران قلعه نویی با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری