لیگ برتر والیبال ایران مجددا به تعویق افتاد
لیگ برتر والیبال ایران مجددا به تعویق افتاد

به گزارش اخبارنو، لیگ والیبال ایران مجددا و به دلیل درنظر گرفتن اعمال محدودیت های مسافرتی بین شهری و تعطیلی استان تهران با تصمیم دولت به دلیل شیوع گستره ویروس کرونا، به تعویق افتاد.

به گزارش اخبارنو، لیگ برتر والیبال ایران مجددا و به دلیل درنظر گرفتن اعمال محدودیت های مسافرتی بین شهری و تعطیلی استان تهران با تصمیم دولت به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا، به تعویق افتاد.

لازم به ذکر است که پس از شروع لیگ برتر والیبال و طی شدن ۷ هفته از این رقابت‌ها به شکل سال های گذشته، فدراسیون مجبور شد تا به علت شیوع گسترده کرونا در بین تیم ها، لیگ برتر را به مدت ۲۰ روز تعطیل کرده و ادامه مسابقات را از تاریخ ۱۸ آبان ماه به صورت متمرکز در تهران پیگیری کند.

هم اکنون و پس از برگزاری مسابقات هفته های هشتم، نهم و دهم به صورت متمرکز در تاریخ ۱۸ تا ۲۲ آبان، مقرر شده است تا دیدارهای هفته های یازدهم، دوازدهم و سیزدهم هم به صورت متمرکز از تاریخ پنجم تا نهم آذر در تهران برگزار گردد که این موضوع به علت وضعیت بحرانی کشور و خصوصا استان تهران به جهت شیوع گسترده کرونا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

در همین راستا و در روز گذشته حسن روحانی عنوان کرد: با توجه به گسترش بیماری، افزایش ابتلا و مرگ و میر و فشار سنگین به بخش بهداشت و درمان، دولت ناچار است مطابق نظر کارشناسان، سیاست‌ها و محدودیت‌های جدیدی مقرر کند و با تعطیلی فراگیر، مانع پیش‌روی این ویروس مخرب شود.

این در حالی است که فدراسیون والیبال در روز دوشنبه مورخ ۲۶ آبان ضمن منتشر نمودن بیانیه ای عنوان کرد که احتمال تعطیلی مجدد لیگ والیبال به مدت دو هفته وجود دارد.

این بیانیه فدراسیون والیبال بدین شرح است:

“بر اساس صحبت‌های ریاست محترم جمهوری و دستورالعمل ارسالی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، احتمال تعطیلی دو هفته‌ای مسابقات والیبال از اول آذرماه وجود دارد. در این ارتباط، فدراسیون والیبال در حال رایزنی با مسئولین ذی‌ربط بوده و خبر تکمیلی، تا پایان وقت اداری امروز اطلاع‌رسانی خواهد شد.”

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا