افزایش گشتی‌های پلیس در ساعات خلوتی محدودیت‌های کرونا
افزایش گشتی‌های پلیس در ساعات خلوتی محدودیت‌های کرونا

به گزارش اخبارنو ،سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره نظارت پلیس بر امنیت در ایام تعطیلات و محدودیت‌های کرونایی گفت: در این روزها با تعطیلی صنوف و اعلام ساعات منع تردد شاهد خلوت شدن معابر و محلات هستیم. این وضعیت در برخی مناطق مانند بازار تهران و مراکز خرید و… بیشتر به […]

به گزارش اخبارنو ،سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره نظارت پلیس بر امنیت در ایام تعطیلات و محدودیت‌های کرونایی گفت: در این روزها با تعطیلی صنوف و اعلام ساعات منع تردد شاهد خلوت شدن معابر و محلات هستیم. این وضعیت در برخی مناطق مانند بازار تهران و مراکز خرید و… بیشتر به چشم می‌خورد.

وی ادامه داد: در همین راستا نیز در شرایطی که بسیاری از شهروندان به حضور در خانه دعوت شده‌اند، ماموران پلیس در آماده‌باش برای تامین نظم و امنیت هستند و حضور محسوس و نامحسوس آنان در قالب گشت‌های انتظامی بیشتر شده است.

جانشین رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه تیم‌های گشتی از پلیس آگاهی، پلیس پیشگیری، یگان امداد، پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس اماکن و… در نقاط مختلف شهر و به شکل شبانه روزی حضور دارند، گفت: این گشت‌زنی‌ها به شکل هدفمند و بیشتر در مناطقی که سابقه وقوع جرم در آنها بیشتر از قبل بوده یا خلوت‌تر شده‌ انجام خواهد شد.

هداوند افزود: علاوه بر آن از طریق دوربین‌های ترافیکی نیز وضعیت شهر رصد می‌شود، تا در این شب‌های آرام و خلوت پایتخت امنیت نیز همچون گذشته تامین شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا