واکنش به پیشنهاد افزایش قیمت بلیت مترو | در فشارهای اقتصادی بی‌سابقه، با تامل بیشتر سخن بگوییم
واکنش به پیشنهاد افزایش قیمت بلیت مترو | در فشارهای اقتصادی بی‌سابقه، با تامل بیشتر سخن بگوییم

به گزارش اخبارنو ، علی اعطا سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در توئیتر نوشت: در تنگناها و فشارهای اقتصادی بی‌سابقه امروز، باید با تامل بیشتر با مردم سخن گفت. امروز دیدم پیشنهاد افزایش قیمت بلیت مترو تا پنج هزار تومان از زبان یکی از مسئولین، تیتر بسیاری از رسانه‌ها شده است. فراموش نکنیم که مرجع […]

به گزارش اخبارنو ، علی اعطا سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در توئیتر نوشت: در تنگناها و فشارهای اقتصادی بی‌سابقه امروز، باید با تامل بیشتر با مردم سخن گفت. امروز دیدم پیشنهاد افزایش قیمت بلیت مترو تا پنج هزار تومان از زبان یکی از مسئولین، تیتر بسیاری از رسانه‌ها شده است. فراموش نکنیم که مرجع تصویب قیمت حمل و نقل عمومی، پارلمان شهری متشکل از نمایندگان مردم در شورای شهر⁩ است، همان شورایی که اخیرا با افزایش قیمت بلیت ⁧مترو⁩ و ⁧اتوبوس⁩ مخالفت کرد.

بر طبق این گزارش، سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران روز گذشته در گفت‌وگویی تلویزیونی گفته بود: بهای واقعی و تمام شده بلیت مترو ۱۵ هزار تومان است اما شهروندان فقط هزار تومان پرداخت می‌کنند. یا باید قیمت واقعی بلیت را از مردم بگیریم که دولت مخالف آن است یا باید جبران شود و در بودجه سنواتی دولت سهمی برای توسعه مترو در نظر گرفته ‌شود. ما نمی‌گوییم مردم ۱۵ هزار تومان بدهند اما می‌توان ۵ هزار تومان از آنها گرفت.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری