توییت ظریف: این به خاطر ایران است که برجام زنده است
توییت ظریف: این به خاطر ایران است که برجام زنده است

به گزارش اخبارنو، محمد جوتد ظریف، وزیر امورخارجه کشور ایران ضمن تاکید بر این مورد که طرف های اروپایی در راستای حفظ برجام کاری انجام نداده اند، اعلام کرد: این به خاطر ایران است که برجام زنده است، نه سه کشور اروپایی.

به گزارش اخبارنو، محمد جوتد ظریف ، وزیر امورخارجه کشور ایران ضمن تاکید بر این مورد که طرف های اروپایی در راستای حفظ برجام کاری انجام نداده اند، اعلام کرد: این به خاطر ایران است که برجام زنده است، نه سه کشور اروپایی.

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن منتشر نمودن پیامی در حساب شخصی اش در توئیتر، مجددا از تروئیکای اروپا به علت کم کاریشان در اجرای تعهدات خود ذیل توافق هسته ای انتقاد نمود.

ظریف در این پیام اینگونه نوشت: رهبران سه کشور اروپایی- که برای اجرای تعهدات خود ذیل برجام بر امضا و اجازه کارگزاران اوفک (دفتر کنترل دارایی های وزارت خزانه داری آمریکا) متکی هستند – هیچ کاری برای حفظ برجام انجام نداده اند.

وی در ادامه گفت: آیا ابتکار مرده زاده شده امانوئل مکرون یا خودداری انگلیس از پرداخت بدهی مقرر در حکم دادگاه را به یاد دارید؟ این به خاطر ایران است که برجام زنده است، نه سه کشور اروپایی.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا