صعود پرشتاب بورس تهران | افزایش ۱۹ هزار و ۱۴۹ واحدی شاخص کل
صعود پرشتاب بورس تهران | افزایش ۱۹ هزار و ۱۴۹ واحدی شاخص کل

به گزارش اخبارنو ، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۱۹ هزار و ۱۴۹ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۳۷۴ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۶۷۷۷ واحد افزایش به رقم ۴۶۲ هزار و ۴۷۸ واحد رسید. معامله‌گران […]

به گزارش اخبارنو ، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۱۹ هزار و ۱۴۹ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۳۷۴ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۶۷۷۷ واحد افزایش به رقم ۴۶۲ هزار و ۴۷۸ واحد رسید. معامله‌گران امروز یک میلیون و ۵۹۷ هزار معامله به ارزش ۱۰۴ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بانک ملت، ملی صنایع مس ایران، مخابرات ایران، ایران خودرو، بانک تجارت و بانک پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

سنگ آهن گهر زمین، پتروشیمی زاگرس، بیمه کوثر، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و سرمایه گذاری صبا تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند. همچنین صنعتی مینو و بانک دی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی این بازار داشت.

فرابورس نیز با ۲۲۶ واحد افزایش رقم ۱۹ هزار و ۵۳۴ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۸۵۴ هزار و ۲۸۷ معامله انجام داده‌اند که ۴۶ میلیارد و ۹۴۵ میلیون ریال ارزش داشت.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری