مغانلو و پرسپولیس دوباره به هم نزدیک شدند
مغانلو و پرسپولیس دوباره به هم نزدیک شدند

به گزارش اخبارنو ،عملکرد شهریار مغانلو در فصل قبل باعث شده بود تا باشگاه‌های ایرانی پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان به دنبال جذب وی باشند اما در نهایت این مهاجم تصمیم گرفت فوتبال خود را در خارج از ایران دنبال کند و از میان پیشنهاداتی که داشت، راهی لیگ پرتغال و تیم سانتاکلارا شد. اکنون […]

به گزارش اخبارنو ،عملکرد شهریار مغانلو در فصل قبل باعث شده بود تا باشگاه‌های ایرانی پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان به دنبال جذب وی باشند اما در نهایت این مهاجم تصمیم گرفت فوتبال خود را در خارج از ایران دنبال کند و از میان پیشنهاداتی که داشت، راهی لیگ پرتغال و تیم سانتاکلارا شد.

اکنون در آستانه نقل و انتقالات زمستانی ایران ایلنا خبر داده که شایعات حول انتقال این بازیکن به باشگاه‌های ایرانی داغ شده است و گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس با توجه به ضعف در خط هجومی خود علاقه‌مند به جذب این بازیکن است.

مغانلو که هفته گذشته اولین گل خود در لیگ پرتغال را به ثمر رساند، هنوز تصمیمی برای آینده‌اش نگرفته است و در آخرین صحبت‌های خود درباره احتمال بازگشت به ایران گفته: هیچ کس از فردا خبر ندارد. تلاش من این است که بتوانم به تیمی بهتر از سانتاکلارا بروم و همچنان در اروپا حضور داشته باشم. درباره پیشنهاد پرسپولیس هنوز صحبتی نشده است ولی چیزی مشخص نیست.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری