هشدار ظریف به ترامپ: هرگونه آتش‌بازی، پاسخ متقابل جدی به همراه دارد
هشدار ظریف به ترامپ: هرگونه آتش‌بازی، پاسخ متقابل جدی به همراه دارد

به گزارش اخبارنو ، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه امروز (شنبه) در توئیتی خطاب به ترامپ تصریح کرد: هرگونه آتش‌بازی، پاسخ متقابل جدی همراه خواهد داشت. ظریف خطاب به رئیس جمهور آمریکا عنوان کرد: ترامپ، مراقب تله باش، هرگونه آتش‌بازی، پاسخ متقابل جدی همراه خواهد داشت.به خصوص علیه همان دوستان صمیمی‌ات. سعید خطیب زاده سخنگوی […]

به گزارش اخبارنو ، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه امروز (شنبه) در توئیتی خطاب به ترامپ تصریح کرد: هرگونه آتش‌بازی، پاسخ متقابل جدی همراه خواهد داشت.

ظریف خطاب به رئیس جمهور آمریکا عنوان کرد: ترامپ، مراقب تله باش، هرگونه آتش‌بازی، پاسخ متقابل جدی همراه خواهد داشت.به خصوص علیه همان دوستان صمیمی‌ات.

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه نیز پیش از این در گفت و گو با فارس با بیان اینکه اگر کسی به خطوط قرمز ما نزدیک شود، جوابمان کوبنده خواهد بود، گفت: اینکه رژیم فعلی در کاخ سفید چه اقدام و نیتی را ممکن است در سر داشته باشد آنقدر اهمیت ندارد که ما در خصوص پاسخ خود مطمئن هستیم و برای هر سناریویی آماده‌ایم.

وی در این توئیت نوشت: اطلاعات تازه از عراق حاکی از آن است که عوامل آتش‌افروز اسرائیل در حال توطئه ‌چینی برای حمله به آمریکایی‌ها هستند- تا ترامپ در حال رفتن را به بهانه‌ای ساختگی به جنگ بکشانند.

ظریف همچنین روز پنجشنبه در توئیتی در واکنش به تحرکات نظامی اخیر آمریکا در منطقه تصریح کرد که ایران به دنبال جنگ نیست ولی در دفاع از منافع و امنیت ملی خود بی درنگ پاسخ می دهد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس