تکذیب حواشی مرتبط با خانواده حجت الاسلام محسنی اژه ای
تکذیب حواشی مرتبط با خانواده حجت الاسلام محسنی اژه ای

به گزارش اخبارنو، حجت الاسلام محسنی اژه ای، معاون اول قوه قضاییه شایعات مطرح شده در رابطه با خانواده‌ خود را تکذیب نمود.

به گزارش اخبارنو، حجت الاسلام محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه حواشی مطرح شده در رابطه با خانواده خود را تکذیب نمود.

غلامحسین محسنی اژه‌ای طی حاشیه تحلیف مشاوران خانواده قوه قضائیه و در حضور جمعی از خبرنگاران به حواشی مطرح شده پیرامون خانواده خود اینگونه پاسخ داد: این شایعات کذب محض است و در فرصت بیشتری توضیح می‌دهم.

معاون اول قوه قضاییه در رابطه با وضعیت زندانیان کشور و حواشی که پیرامون فوت بهنام محجوبی مطرح شده است، اظهار کرد: زندان محدودیت‌های خاص خود را دارد و زندانیان ما نسبت به زندانیان دنیا از جهات مختلف وضعیتشان بهتر است و هزینه‌ای که برای درمان و بهداشت مخصوصا در رابطه با  کرونا می‌شود بسیار بالا و قابل توجه است هم‌چنین در رابطه به ارفاقاتی که به زندانیان می‌شود وضعیت ما بی‌نظیر است و هیچ کجا به اندازه ایران ارفاق صورت نمی‌گیرد.

وی افزود: وضع ما خیلی بهتر است و آنچه دنبال آن هستیم جلوگیری از ورود به زندان است و لازمه آن این است فرد مرتکب جرم نشود و اگر شد الزاما به زندان نرود.

معاون اول قوه قضاییه خاطر نشان کرد: در مجلس تلاش شد و خیلی از حبس‌ها کاهش پیدا کرد و بر مجازات های جایگزین تکیه شده است و در حال انجام است.

اژه ای در انتها و ضمن تکذیب حواشی پیرامون خانواده خود اظهار کرد: اگر زندانی نسبت به ظرفیت زندان زیاد باشد امکان تفکیک کامل نیست و طبقه بندی کامل نیازمند کمک دولت و مجلس است.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا