صحبت های مربی گل گهر پس از شکست مقابل پرسپولیس
صحبت های مربی گل گهر پس از شکست مقابل پرسپولیس

به گزارش اخبارنو، سعید الهویی، مربی گل گهر پس از شکست ۵ بر صفر این تیم مقابل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: اسیر حرفه ای گری پرسپولیس شدیم که …

به گزارش اخبارنو، سعید الهویی، مربی گل گهر پس از شکست ۵ بر صفر این تیم مقابل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: اسیر حرفه ای گری پرسپولیس شدیم که از ضد حملات و اشتباهات ما خوب استفاده کرد.

سعید الهویی پس از شکست گل گهر مقابل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: به پرسپولیس بابت نتیجه ای که کسب کرده تبریک می گویم و برای نتیجه ای که رقم خورد ناراحتیم و معذرت خواهی می کنیم. درست است که پرسپولیس در نیمه اول به گل رسید اما موقعیت ها و مالکیت برای ما بود و آن ها فقط روی یک ضد حمله به گل رسیدند. ما به اندازه کافی در نیمه اول موقعیت ایجاد کردیم و دروازه بان حریف چندین موقعیت از ما گرفت اما متاسفانه برخلاف نیمه اول نتوانستیم در نیمه دوم کنترل داشته باشیم و اسیر ضد حمله های پرسپولیس شدیم.

مربی باشگاه فوتبال گل گهر در ادامه خاطر نشان کرد: باشگاهی مثل گل گهر نیاز به زمان دارد تا به جایگاهی که می خواهد برسد. نباید نتیجه امروز را ملاک قرار دهید. درست است که در نیمه دوم بد بودیم اما در نیمه اول گل گهر توانست تیم نایب قهرمان آسیا را تا ۱۸ قدم زمین خودش عقب ببرد و یک توپش به تیر دروازه این تیم برخورد کند. نیمه اول بهترین بازیکن زمین، حامد لک بود اما در نیمه دوم اسیر حرفه ای گری پرسپولیس شدیم که از ضد حملات و اشتباهات ما خوب استفاده کردند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا