توضیح پلیس تهران درباره اعمال محدودیت‌های شبانه ماه رمضان
توضیح پلیس تهران درباره اعمال محدودیت‌های شبانه ماه رمضان

به گزارش اخبارنو ، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به برگزاری مراسم مذهبی در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: رهبر ما در مراسم مذهبی اعلام کردند هر خانه یک حسینیه است تا بتوانیم از شیوع کرونا در کشور جلوگیری کنیم و این بیماری را مدیریت کنیم. وی گفت: […]

به گزارش اخبارنو ، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به برگزاری مراسم مذهبی در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: رهبر ما در مراسم مذهبی اعلام کردند هر خانه یک حسینیه است تا بتوانیم از شیوع کرونا در کشور جلوگیری کنیم و این بیماری را مدیریت کنیم.

وی گفت: در ایران نمونه‌های موفقی از همکاری مردم در برگزاری مراسم‌های مختلف داشته‌ایم و نشان داده‌ایم برخلاف برخی از کشورها که حتی به ماسک زدن اعتقادی ندارند مردم ایران می‌توانند در برابر این ویروس همدل باشند.

سردار حمیدی در پایان گفت: لذا هیچ گونه مراسمی خارج از پروتکل‌های بهداشتی قرار نیست اجرا شود و هرچیزی که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد ما هم از آن تبعیت می‌کنیم.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: مسئولان و علمای دینی تاکید زیادی دارند در برگزاری هر نوع مراسم حتماً پروتکل‌ها رعایت شود و این موضوع به ما قوت قلب می‌دهد تا به وظایف خود عمل کنیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر