پیش‌بینی مقامات امنیتی اسرائیل از بازگشت آمریکا به برجام
پیش‌بینی مقامات امنیتی اسرائیل از بازگشت آمریکا به برجام

به گزارش اخبارنو ، رسانه‌های صهیونیستی یک‌شنبه بعد از ظهر به وقت تهران از برگزاری کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی با محوریت «ایران» خبر دادند. مقامات اطلاعاتی و نظامی ارشد رژیم صهیونیستی که روز یک‌شنبه در نشست کابینه امنیتی این رژیم حضور داشتند، معتقدند مذاکرات در وین میان ایران و دیگر قدرت‌های جهانی به بازگشت آمریکا […]

به گزارش اخبارنو ، رسانه‌های صهیونیستی یک‌شنبه بعد از ظهر به وقت تهران از برگزاری کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی با محوریت «ایران» خبر دادند.

مقامات اطلاعاتی و نظامی ارشد رژیم صهیونیستی که روز یک‌شنبه در نشست کابینه امنیتی این رژیم حضور داشتند، معتقدند مذاکرات در وین میان ایران و دیگر قدرت‌های جهانی به بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ منجر خواهد شد.

براساس گزارش آکسیوس، در این نشست، مقامات موساد عمدتا درباره شرایط کنونی برنامه هسته‌ای ایران صحبت کرده‌اند و مقامات نظامی نیز درباره فعالیت‌ها و اقدامات ایران در منطقه.

دو مقام رژیم صهیونیستی که در این نشست حضور داشته‌اند به پایگاه خبری آکسیوس گفته‌اند مقامات اطلاعاتی موساد و نظامی اسرائیل این ارزیابی را در این نشست امنیتی ارائه کرده‌اند.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» کابینه امنیتی رژیم اسرائیل اواخر وقت یکشنبه برای اولین بار در ۲ ماه اخیر همزمان با افزایش تنش بین تل‌آویو با تهران برگزار می‌شود.

این گزارش می‌گوید، هر دو نهاد ارزیابی مشابهی درباره مذاکرات جاری در وین در این نشست ارائه کرده‌اند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس