زمان واریز یارانه معیشتی اردیبهشت ماه اعلام شد
زمان واریز یارانه معیشتی اردیبهشت ماه اعلام شد

به گزارش اخبارنو ،سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه معیشتی اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد. بر این اساس هجدهمین مرحله یارانه معیشتی مربوط به اردیبهشت ماه سال جاری برای مصادف شدن با روز جمعه، یک روز زودتر از موعد مقرر هر ماه و در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ […]

به گزارش اخبارنو ،سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه معیشتی اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد. بر این اساس هجدهمین مرحله یارانه معیشتی مربوط به اردیبهشت ماه سال جاری برای مصادف شدن با روز جمعه، یک روز زودتر از موعد مقرر هر ماه و در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ راس ساعت ۲۴:۰۰ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
همانند دوره های قبل، خانواده های یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده های دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده های سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده های چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده های پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان یارانه معیشتی دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است پنجمین قسط از پرداخت دومین مرحله وام یک میلیون تومانی کرونایی از حساب سرپرستان خانوارهایی که این وام را دریافت نموده اند کسر خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری