کرونا جان ۱۶۵ نفر دیگر را در ایران گرفت | حال ۴۴۷۵ بیمار وخیم است | چند شهر قرمز هستند؟
کرونا جان ۱۶۵ نفر دیگر را در ایران گرفت | حال ۴۴۷۵ بیمار وخیم است | چند شهر قرمز هستند؟

به گزارش اخبارنو ، از دیروز تا امروز ۶ خرداد ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۹ هزار و ۹۹۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۱۳۲۲ نفر از آنها بستری شدند. همچنین مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲ میلیون و ۸۷۵ هزار و ۸۵۸ نفر رسید. متاسفانه در […]

به گزارش اخبارنو ، از دیروز تا امروز ۶ خرداد ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۹ هزار و ۹۹۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۱۳۲۲ نفر از آنها بستری شدند.

همچنین مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲ میلیون و ۸۷۵ هزار و ۸۵۸ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۷۹ هزار و ۳۸۴ نفر رسید.

خوشبختانه تاکنون ۲ میلیون ۳۹۶ هزار و ۵۴۰ نفر از بیماران بهبود یافته‌اند یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. همچنین ۴۴۷۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

همچنین بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، تاکنون ۳ میلیون و ۵ هزار و ۶۳۲ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۴۹۳ هزار و ۹۳۱ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق‌شده در کشور به ۳ میلیون و ۴۹۹ هزار و ۵۶۳ دُز رسید.

بر اساس این گزارش، تاکنون ۱۹ میلیون و ۴۳۰ هزار و ۲۴۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۸ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۳۳ شهر در وضعیت نارنجی و ۲۰۷ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری